Praca: Business development manager /menedżer ds. rozwoju biznesu

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Business development manager /menedżer ds. rozwoju biznesu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/24/1511
OBOWIĄZKI:
Kontakt z klientami z zagranicy (w szczególności z Izraela), współpraca z partnerami i kontrahentami, monitorowanie i analiza jakości obsługi klientów, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami, wizyty u klientów, doradztwo w wyborze strategii i rozwoju obsługiwanych klientów, ocena i rozwój nowych możliwości, opracowywanie strategii sprzedażowej przedsiębiorstwa, monitorowanie i analiza danych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hebrajski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane dwa lata doświadczenia w branży o tym samym lub podobnym profilu, wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania (MBA). Firma specjalizuje się w tworzeniu nowatorskich i funkcjonalnych projektów opakowań produktów sprzedażowych.

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 16 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu